foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 26. kwietnia 2024 r. przed gmachem wojewody dolnośląskiego we Wrocławiu, odbyła się pikieta środowisk narodowo-patriotycznych.

 

Przybyli przedstawiciele Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej, Korony Polskiej, Obozu Wielkiej Polski, Ruchu Pamięci 14.06.1940 i Patriotów.

Na manifestacji poruszono aspekty podwyższenia czynów kryminalnych ze strony imigrantów, wraz z postępującą postawą roszczeniową oraz zagrożeniem bytu rodzimych narodów w Europie. Bez wątpienia, jednym z celów takiej polityki eurokratów jest dezintegracja rodzin i narodów.

Kulminacyjnym momentem pikiety było podpalenie symbolu eurokołchozu. Nie obyło się bez awantury z przedstawicielką UM, odpowiedzialnej m.in. za krwawą pacyfikację jednego z Marszów Niepodległościowych we Wrocławiu. Po serii niewygodnych pytań prawnych tyczących się rzekomego zakazu podpalenia w/w symbolu, wycofała się do gmachu wojewody.

Wczoraj Moskwa – dziś Bruksela,

Niepodległość nam zabiera.

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Pierwsze strzały w getcie warszawskim oddali Żydzi do Żydów. Mordechai Anilewicz, 23 letni przywódca powstania w getcie został wydany przez własnych ludzi.
Lesław Giermański świadek współpracy Żydów z NiemcamiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej