foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 

W sobotę 25 maja 2019r w Gdańsku środowiska LGBT zorganizowały tzw. Paradę równości. Pod blaskiem kolorowych odznak i wzniosłych haseł równości i tolerancji uczestnicy domagali się legalizacji związków homoseksualnych, edukacji dzieci od najmłodszych lat oraz prawa do adopcji dzieci dla gejów i lesbijek. Fundacja Pro – Prawo do Życia Trójmiasto zorganizowała kontrmanifestację pod nazwą TRÓJMIEJSKI MARSZ W OBRONIE DZIECI w obronie tradycyjnego modelu rodziny.

Wzięły w nim udział organizacje i osoby, którym na sercu leży obrona fundamentalnych wartości, a także ochrona dzieci. Nie mogło na niej zabraknąć również przedstawicieli Obozu Wielkiej Polski. Przykre jest tylko to, że było nas raptem kilkadziesiąt osób, gdy ludzi ze środowisk LGBT i ich zwolenników było kilka tysięcy. Jak widać, gdy trzeba działać to tylko nieliczni mają odwagę. Za to na facebook-u „patriotów” są tysiące. Kilkaset osób deklarowało udział w kontrmarszu. A jak było to widzieliśmy. Niestety, po raz kolejny w paradzie LGBT wzięła udział Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Gdańsk niestety jest miastem w którym znaczna część mieszkańców popiera lewackie i liberalne „wartości”. Nawet kamerzysta TVP paradował z tęczową chorągiewką mimo, że zwróciliśmy mu na to uwagę. Zebraliśmy się przy Bramie Wyżynnej. Następnie przeszliśmy główną ulicą Gdańska z naukowym przesłaniem puszczanym z megafonu oraz banerami pokazującymi prawdziwe oblicze środowisk LGBT. Mimo potężnych sił policji, które nas blokowały i izolowały udało nam się zablokować tzw. Paradę równości. Z głównej ulicy miasta przenieśli się na podrzędne alejki. Jak widać nawet niewielka grupa może skutecznie przeciwstawić się złu. Kontrmanifestacja trwała kilka godzin. Dziękuję wszystkim, którzy mieli odwagę i zaangażowanie uczestniczyć w kontrmarszu.

CWP!

Jacek Łojko

Komentarze obsługiwane przez CComment

Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwisko, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska są Żydami.
Harold Wallace Rosenthal administracyjny asystent senatora Jacob`a Javitz`a - 1967Roman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej