foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 20 lutego 2010 roku w Warszawie przy stacji metra Świętokrzyska odbyła się manifestacja w obronie serbskiego Kosowa w której udział wzięły: Inicjatywa na rzecz serbskiego Kosowa, Obóz Narodowo Radykalny, Młodziez Wszechpolska, Autonomiczni Nacjonaliści oraz członkowie innych ugrupowań narodowych. Nie zabrakło także działaczy Obozu Wielkiej Polski.

Nasza organizacja od lat wspiera dążenia Serbów do odzyskania kontroli nad utraconą kolebka ich państwowości. Na naszej stronie od kilku lat widnieje symbol serbskiego Kosowa. Mając to na uwadze na wspomnianej manifestacji stawiła się delegacja OWP, natomiast kol. Zbigniew Juźków sporządził materiał filmowy z demonstracji jaki prezentujemy poniżej. Niech żyje serbskie Kosowo! Niech żyje polski Śląsk!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. (...) Dla naszego małego kraju jak nasz to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę [pokazuje], że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, [mamy] własności prawie wszędzie.
Shimon Perez Konferencja ekonomiczna w Tel Awiwie. Cytat ukazał się m.in. w "Maariv" oraz "Yediot Aharonot"