foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 18.08.2011r. nasza delegacja dotarła do Belgradu. Dziś, tj. 19.08.2011r. odbędzie się Cerski Marsz. Poniżej komunikat specjalny Serbskiego Ruchu Narodowego 1389: Serbski Ruch Narodowy 1389 informuje serbską opinie publiczną, że barykady w Kosowie nadal istnieją. Na barykadach od 25.czerwca obecne są setki ludzi, w tym dziesiątki członków SNP 1389, które na zmianę przebywają i pełnią warty wraz z lokalnymi Serbami.
     W momencie kiedy było najtrudniej wówczas lokalni polityczni i partyjni mąciciele szerzyli dezinformacje, mówiąc że barykady będą zniesione, że ludzie powinni ustąpić. SNP 1389 wtedy wzmocnił swoja obecność w społeczeństwie, jako znak poparcia i zrozumienia woli Rodaków do pozostania na swojej ziemi. Rząd w Belgradzie sprzedał Kosowo i Metochije, wraz z ludźmi, w celu uzyskania statusu kandydata w UE. Ten fakt jest jasny dla każdego Serba w Kosowie i Metochiji. Serbowie wiedzą że ostatnią instytucją obronna Serbstwa jest serbski Naród. SNP 1389 apeluje i wzywa wszystkich mających dobre zamiary obywateli i serbskich patriotów do organizacji i pomocy, do przyłączenia się do Serbów z północnego Kosowa w obronie barykad w Rudare, kolo Zvecane. Kosowo jest Serbią, a Serbia to Kosowo, tylko tyle na ile się sami postaramy żeby tak było. Serbia dla Serbii!W związku z tym komentarz Obozu Wielkiej Polski:

       Obóz Wielkiej Polski zapewnia natomiast, że będzie informował polską opinię publiczną na temat wydarzeń w Kosowie. Trzeba przerwać milczenie. Milczenie w tej sprawie jest niczym innym jak zabijaniem serbskiego Kosowa. Jest wygodne dla tych, którzy sprzedali polski honor uznając tzw. "niepodległość" Kosowa. Ale my jesteśmy polskimi narodowcami, pamiętamy o naszych serbskich braciach i zadaniem naszym jest zmazać hańbę, którą zostaliśmy okryci jako Polacy, kiedy "nasz" rząd uznał Kosowo.

Nie zgadzaliśmy się z tym, nie zgadzamy i nigdy się z tym nie pogodzimy! Zapamiętajcie sobie raz na zawsze: Kosovo je Srbija!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Amerykańskie i Rosyjskie pachołki Żydów, a także ich polskojęzyczne sługusy chcą nas wrobić w Holokaust i pronazistowskie sympatie, a co za tym idzie, wpędzić Polskę w bagno odszkodowań. Można to śmiało nazwać największym kłamstwem II Wojny Światowej, przy którym nawet Katyń blednie.
Dawid Berezicki Obóz Wielkiej Polski