Dnia 17 Września 2011 roku delegacja Obozu Wielkiej Polski udała się na uroczystości związane z upamiętnieniem Radzieckiej agresji na Polskę w roku 1939. Organizatorem Marszu Bohaterów Września 39' byli Autonomiczni Nacjonaliści Wielkopolska i Obóz Narodowo Radykalny brygary Wielkopolskiej. Marsz przeszedł ulicami Poznania od pomnika Powstańców Wielkopolskich do Pomnika Armii Poznań. Marsz przeszedł w poczuciu patriotyzmu, nacjonalizmu i wspólnej miłości do Ojczyzny i spotkał się z życzliwym uśmiechem przechodniów. Biało czerwone flagi powiewaly nad dumnym tłumem którego dewizą był Bóg, Honor i Ojczyzna.


       Niestety, znaleźli się ludzie którym obraz wolnej i silnej Polski przeszkadza. Którzy walczą z patriotyzmem i wspierani przez media i polityków postanowili na swoją zgubę stanąć na drodze do orlego gniazda. Zostali oni szybko usunięci przez funkcjonariuszy Policji, którzy stanęli po stronie legalnej manifestacji i swojego narodu. Widać że obraz Polskiego Policjanta zmienia się w raz z rosnącym ruchem narodowym. Tłumnie przybyła na tą uroczystość ludność Poznania i całej Polski z dumą wysłuchali przemówień przewodniczących Autonomicznych Nacjonalistów i Obozu Narodowo Radykalnego. Zostały złożone kwiaty przy pomniku Wojska Polskiego. Odśpiewany dumnie i głośno hymn Polski został uwieńczeniem marszu dla bohaterów września 1939 roku.
      1 Września 1939r. zaczyna się burzliwy rozdział w historii naszego kraju. Agresja Niemiec a potem nie wypowiedziana agresja Związku Radzieckiego były bandyckim pogwałceniem jakichkolwiek praw. Czy to praw obywatelskich czy wojennych. Ale nie możemy zapominać że te dwa narody były tak samo w okupacji wtenczas jak my zaraz po wojnie. Żydobolszewickie chordy tak samo ciemiężyły naród Rosyjski jak i nasz. To samo tyczy się nazistowskich Niemiec. Lecz Polski Naród staną do walki z najeźdźcami z otwartą przyłbicą. Osamotnioną walkę prowadziliśmy z dumą i w obowiązku honoru żołnierza. Polska nie skapitulowała nigdy. I nie skapituluje.
Życie i Śmierć dla Ojczyzny.
Jeszcze Polska nie zginęła !