foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Współpracujący ze Stowarzyszeniem Obóz Wielkiej Polski białoruski magnat Aleksander hr. Pruszyński wydał nową książkę. Pan A.Pruszyński uczestniczy w naszych akcjach, był takze pod Żydowskim Instytutem Historycznym, gdzie został bezkarnie zaatakowany przez przebywające tam agresywne żydowstwo. 26 czerwca 2009 roku - pod siedzibą ŻIH - p.Aleksander hrabia Pruszyński atakowany przez Alinę Całą i jej towarzyszy (płaszcz został rozerwany).

Najnowsza broszura Aleksandra Grafa Pruszynskiego "Złote serca i złote żniwa. Współzycie Polaków z żydami", zamówienia są realizowane pocztą. Przekazem nalezy przesłać 35zł na adres pana Aleksandra, a otrzymamy 5 szt broszury. Zainteresowani proszeni są o kontakt emailowy, w celu przekazania szczegółów realizacji zamówienia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zachęcamy do zakupu

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jeżeli ta polityka, którą nasze pokolenie stworzyło, przeszła próbę ogniową, w tej próbie nie zginęła, ale wykazała swą wartość - nie może zginąć i w przyszłości. Znaczy to, że zorganizowana przez nas polityka, która doprowadziła do odbudowania zjednoczonej Polski, musi być polityką państwa polskiego, rozwijaną w dostosowaniu do warunków i ulepszaną z pokolenia na pokolenie.
Roman Dmowski