foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ile znaczy sprawiedliwość w Polsce można było się przekonać po wyroku pijanego i naćpanego kierowcy który zabił sześć osób. Za każdą z osób dostał dwa lata pozbawienia wolności, czyli 12 i pół roku więzienia.

 

Kara śmierci w 50 % przypadków to sprawiedliwość społeczna.

 

Tego domaga się większość społeczeństwa.

 

Kar dla morderstw z premedytacją, gwałtów, pedofilii dzieci, handlu ludźmi. Kodeks karny powinien być skierowany przeciwko sprawcy, a nie jak jest to obecnie przeciwko ofierze.

 

Dzisiejsze czasy pokazują nam dobitnie że obecne liberalne prawo tak lansowane przez Unię Europejską i nasze elity polityczne doprowadzają sprawiedliwość do śmieszności.

 

Dzisiaj możemy zabić niemowlę, zgwałcić, wiedząc że kara nie będzie asymetryczna do czynu.

 

Dwanaście-osiem- cztery lata pozbawienia wolności, to kara dla sprawcy który zabija, gwałci, staje się człowiekiem bez sumienia.

 

Tak zwana resocjalizacja jest wyłącznie punktem w prawie - pobożnych życzeń.Bo czy można zresocjalizować człowieka bez sumienia, zwyrodnialca dla którego ludzkie życie nie znaczy nic ?

 

KARA ŚMIERCI

 

Odstrasza potencjalnych przestępców.

 

Kilkanaście badań przeprowadzonych w ostatniej dekadzie przez naukowców wykazało, że kara śmierci pełni funkcję odstraszającą, a tym samym ratuje życie potencjalnych ofiar morderstw. W warstwie głębszej uniemożliwia popełnianie dalszych przestępstw oraz uniemożliwia szantaż przez wspólników będących na wolności.

 

Uniemożliwia ucieczkę lub zwolnienie, przez zmianę rządu na bardziej liberalną.Jak się to kończy ostatecznie widzimy w przekazie publicznym gdy bandyci mordują w większości wcześniejsze swoje ofiary.

 

Jest dopuszczana przez Kościół Katolicki.

 

Kiedy tożsamość i odpowiedzialność winowajcy są w pełni udowodnione, tradycyjne nauczanie Kościoła nie wyklucza zastosowania karyśmierci, jeśli jest ona jedynym dostępnym sposobem skutecznej ochrony ludzkiego życia przed niesprawiedliwym napastnikiem.

 

Nieetyczna i sprzeczna z poczuciem sprawiedliwości jest sytuacja, w której w sposób pośredni społeczeństwo, a zwłaszcza krewni ofiary zmuszeni są do partycypowania w kosztach utrzymania mordercy bliskiej osoby. Dotyczy to też nas samych, oddając część podatku na utrzymywanie takiego mordercy lub zwyrodnialca.

 

Tak zwane„bezwzględne dożywocie", proponowane jako alternatywa dla Kary Śmierci sprawia, że skazany na nie człowiek staje się „nietykalny", tj. kolejne popełniane przez niego przestępstwa, także zabójstwa współwięźniów lub strażników więziennych, nie mają żadnego wpływu na jego sytuację prawną.

 

Można teżprzyjąć że „człowiek potrafi się przyzwyczaić do wszystkiego"– po paru latach kara dożywotniego więzienia przestaje być tak dolegliwa jak na początku odbywania kary, zwłaszcza gdy więzieńnie ma perspektyw na wyjście z więzienia

 

W odczuciu wielu Polaków Kara śmierci była by sprawiedliwą formą odpłaty za pozbawienie życia, zwłaszcza że obecne metody wykonywania ograniczają cierpienie fizyczne do minimum.

 

Pikieta zorganizowana przez Obóz Wielkiej Polski Dzielnice Małopolskąw Krakowie pod pomnikiem A. Mickiewicza 18 października 2014 roku miała zachęcić nas Polaków do bardziej stanowczego wyrażenia poparcia dla kary śmierci w Polsce.

 

Nie jest w żaden sposób promocją zwiększenia popularności obecnych prokuratorów i sędziów tak przecież skompromitowanych w obecnym systemie ale wyłącznie głosem Narodu który dość ma kapitalistycznej demokracji z jego liberalnymi odłamami.

 

Zawsze po stronie Narodu - to motto prawdziwego nacjonalisty i Polaka.

 

Tym siękierujmy w życiu politycznym, społecznym, osobistym. Nie frazesami typu – jesteśmy kolebką zachodniej liberalnej demokracji.

 

Demokracji zżartej egoizmem, upadkiem moralnym – gender, homoseksualizm, eutanazja, rozkład rodziny, mieszanie kultur.

 

Gdzie w tym systemie standardy więzień przewyższają nasze krajowe standardyżycia.

 

Kara śmierci nie jest formą średniowieczną wprowadzania kary ale po prostu normalną sprawiedliwością. Zabrałeś komuś z premedytacją życie musisz oddać swoje.

 

Manifestacja poparcia dla Kary Śmierci w Polsce w Krakowie rozpoczyna zbieranie podpisów w sprawie wprowadzenia kary śmierci w Polsce. Jest także mobilizacją dla nacjonalisty Polaka, który widzi to co inni nie chcą nawet dostrzec. Dostrzec upadku Polski w kwestii sprawiedliwości.

 

Janusz Mucha

Komentarze obsługiwane przez CComment

my krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeżeli na wszelkie czasy nie usuniecie Żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą! Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.
Benjamin Franklin Wynalazca, uznawany za jednego z pięciu "ojców założycieli" USA, współautor Deklaracji Niepodległości i konstytucji tego kraju. Oryginał (1789) znajduje się w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii