foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 08 marca 2015r. za pośrednictwem Noworosyjskiej Agencji Informacyjnej, Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski, przekazało siedem tysięcy hrywien na rzecz Polaków w Donbasie.

 

Pieniądze są pierwszą wpłatą dokonaną ze środków prowadzonej przez OWP akcji wsparcia rodaków w ogarniętym wojną regionie. Ze względu na palące potrzeby życiowe zwłaszcza osób starszych, zdecydowano się na dokonywanie systematycznych przekazów pieniężnych, zamiast jednego większego. Nie o medialne akcje tutaj chodzi działaczom, lecz realną pomoc.

 

Pieniądze odebrał w imieniu Towarzystwa Kultury Polskiej “Polonia” pan Leonid Erdman. Środki zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących osób, także poza Donieckiem i Makiejewką.
TKKP ”Polonia” oraz Obóz Wielkiej Polski dziękują wszystkim darczyńcom i przypominamy, że akcja trwa dalej.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Przy najlepszym planie zbawienia Ojczyzny, mieć pretensję, że są tacy w Ojczyźnie, co nas nie rozumieją, czy nie chcą rozumieć, co nam przeszkadzają - jest rzeczą śmieszną. Polityka nie jest tylko sztuką myślenia, ale i działania. Trzeba nie tylko zdobyć się na dobrą myśl, ale umieć ją w płodny czyn wcielić.
Roman Dmowski